БАЗОВА СЕРЕДНЯ
ОСВІТА 5-9 класи

Робочий навчальний план Ліцею «Ангстрем» у 5-9 класах, як і будь-яких інших школах України, складено на підставі Державного стандарту базової середньої освіти та Типової освітньої програми МОН України.
Учні 5-10 класів протягом навчального року беруть участь у груповій проектній роботі, пов’язаній із сучасними технологіями 3D-моделювання та конструювання сайтів.
Для всіх бажаючих учнів  проводиться міжпредметна олімпіада із призами та подарунками.

  Міжпредметна навчальна колаборація MetaAngstrem

  Всеанґстремівська олімпіада “АнгстремChallenge

ПРОБНОЕ ЗНО

Регистрация для участия в пробном ЗНО-2022 продлится в течение 5 – 22 января 2022 года на сайте соответствующего регионального центра оценивания качества образования.

В 2022 году пробное ЗНО состоится:
19 марта по украинскому языку, украинскому языку и литературе;
26 марта по истории Украины, по математике, по математике (задание уровня стандарта), по биологии, по географии, по физике, по химии, а также по иностранным языкам (английскому, испанскому, немецкому и французскому).

На відміну від початкової школи, починаючи з 5 класу, з основних предметів відбуваються щотижневі групові заняття — навчальні вебінари. На вебінарах вирішують завдання, обговорюють складні чи цікаві теми, практикують розмовну англійську тощо.

  Річний навчальний план “Ангстрем”  2023/24 

Двічі на рік з двох-трьох предметів (предмети обирає педрада) проводиться очна сесія. Очна сесія — це розмова вчителя з учнем при увімкнених камерах на тему пройденого матеріалу.
Очна сесія — обов’язковий захід, але якщо протягом семестру учень демонстрував активну життєву позицію та регулярно відвідував вебінари, то за очну сесію оцінку можна отримати «автоматом».