Не кожна школа в Україні може собі дозволити зібрати в одному місці кілька сотень дітей та провести олімпіаду з усіх предметів одразу. “Ангстрем” робить це ось уже 7-й рік поспіль!

VII Всеангстремівська міжпредметна олімпіада AngstremChallenge 2024 зібрала 234 учні з 15 країн, двох континентів та кількох островів.
Це міжконтинентальне свято інтелекту та кмітливості можливе завдяки нашій авторській навчальній онлайн-платформі. Саме вона гарантує абсолютну безпеку та максимальний комфорт для всіх учасників. А ще справедливу об’єктивність та непогрішне оцінювання. Вчителі ж забезпечують дійство неординарними чи, як мінімум, дотепними питаннями: від фізкультури до математики.

Цьогоріч до фінішу дійшли 223 анґстремери, 69 з них розподілили п’єдестал пошани таким чином:

11 олімпійців з найкращими результатами розмістилися на найвищому першому ступені.
Радіємо та пишаємося, що маємо честь співпрацювати з вами.
Ваш разючий рівень знань – прикраса та гордість Ліцею.
Ваш блискучий результат створює яскраву історію найкращих здобутків «Ангстрем!
До зустрічі серед переможців 2025 року ????

22 ангстремери з вражаючими результатами дружно зійшли на другу сходинку.
36 призерів, не особливо відстаючи від авангарду, по-братськи поділили 3-тє місце.
Вітаємо із яскравим результатом!
Сподіваємося, що наступного разу у вас вистачить кмітливості та наснаги, щоб зробити останній крок від призового місця до ПЕРЕМОГИ!!!

Переможці та призери як завжди отримують дипломи та призи… Багато призів: гарних, корисних, зручних, символічних та дуже практичних!

154 ліцеїсти отримали сертифікати, що засвідчують їхню активність та прагнення до досконалості… якій, як відомо, немає меж.
Ви готові перевершити себе?
З нетерпінням чекаємо на AngstremChallenge 2025!